Pirkuma nosacījumi
Preču grupas

Pirkuma nosacījumi

 1. NOTEIKUMU DARBĪBA
   
  1. Pasūtīšanas noteikumi šajā redakcijā ir spēkā no 19.12.2014. līdz nākamās „Preču pasūtīšanas un piegādes noteikumi” redakcijas publicēšanai SIA „Prodlex” mājas lapā www.prodlex.eu.
  2. Šie noteikumi attiecas uz precēm, kuras tiek pasūtītas SIA „Prodlex”.
    
 2. REĢISTRĒŠANĀS UN LIETOŠANAS NOTEIKUMI 
   
  1. www.prodlex.eu ir privātīpašums un visas intelektuālās tiesības uz to pieder vienīgi SIA "Prodlex". www.prodlex.eu administrācija patur tiesības liegt pieeju www.prodlex.eu, atsevišķām tā daļām vai funkcijām, atsevišķiem lietotājiem, vai IP adresēm uz neierobežotu laiku, kā arī dzēst vai bloķēt lietotāju kontus, nepaskaidrojot iemeslu.
  2. Reģistrēts lietotājs ir atbildīgs par paroles un lietotāja konta konfidencialitāti. Reģistrētam lietotājam aizliegts nodot sava konta pieejas datus trešajām personām un izmantot cita lietotāja kontu.
  3. www.prodlex.eu administrācija ir tiesīga nosūtīt saviem reģistrētiem lietotājiem informāciju uz e-pasta adresi par jaunumiem un aktualitātēm.
  4. www.prodlex.eu ievietotās informācijas un attēlu kopēšana vai izplatīšana bez SIA „Prodlex” administrācijas rakstiskas atļaujas un atbilstošām atsaucēm, ir stingri aizliegta.
  5. www.prodlex.eu lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, tajā skaitā visām tajos veiktajām izmaiņām.
    
 3. PREČU PASŪTĪŠANA
   
  1. Pasūtījumu var noformēt mūsu mājas lapā www.prodlex.eu, noformējot pasūtījumu.
  2. Pasūtījumi, kuri veikti sestdienā, svētdienā un svētku dienās, tiek saņemti pirmajā darba dienā un tie tiks izpildīti divu darba dienu laikā.
  3. Aizpildot pasūtījumu, būtiskas ir piezīmes par piegādes vietu – uzņēmuma nosaukums, adrese, kontaktpersona un kontakttālrunis.
    
 4. PREČU APMAKSAS KĀRTĪBA
  1. Par precēm un piegādes pakalpojumiem jānorēķinās saskaņā ar līguma nosacījumiem vai priekšapmaksas rēķinu, kas tiks nosūtīts uz Jūsu e-pastu pēc pasūtījuma apstrādes.
  2. Par precēm un piegādes pakalpojumiem jānorēķinās 5 (piecu) darba dienu laikā no rēķina saņemšanas dienas.